!--- This file contains the functions of the template. DO NOT MODIFY IT, otherwise the template will break !--->

Ką sužinojome seniūnijoje

Paskelbta: -0001 lapkričio 30, Trečiadienis

seniunijoje 2024 1Gegužės 31 dieną 2a klasės mokiniai lankėsi Šalčininkų seniūnijoje. Mus pasitiko seniūnas Miroslav Neverkevič ir Leilos mamytė Elvyra Savelienė. Seniūnas pristatė seniūnijos veiklą, pasakojo, kokius klausimus jie sprendžia, kokias idėjas įgyvendina, su kokioms problemomis kreipiasi miesto gyventojai, pasidalino idėjomis, kurias planuoja įgyvendinti. Vaikai išsakė savo pastebėjimus ir pasiūlymus, kaip pagerinti ir pagražinti mūsų miestą.

Elvyra Savelienė Šalčininkų seniūnijoje dirba socialine darbuotoja. Ji padeda šeimoms spręsti iškilusias problemas, teikia socialines paslaugas šeimoms, patiriančioms rizikos veiksnius, ir jose auginamiems vaikams. Mamytė priminė vaikams, seniunijoje 2024 2kad kiekvienas turi žinoti ne tik savo teises, tačiau nepamiršti ir pareigų – pareigos mokytis, saugoti savo sveikatą, gerbti tėvus, laikytis visuotinai priimtų elgesio taisyklių.

Dėkojame miesto seniūnui ir ypač Elvyrai Savelienei, kad savo užimtoje dienotvarkėje rado laiko mažiesiems Šalčininkų gyventojams.

2a klasės mokytoja Irena Butenkienė

Apie gimnaziją
  • oficialusis pavadinimas – Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija;
  • teisinė forma – biudžetinė įstaiga;
  • duomenys kaupiami Juridinių asmenų registre, kodas 111961115.
Buveinės adresas:
    Šv. Jono Pauliaus II g. 3, 17126 Šalčininkai
Ssl seal 1
Kontaktinė informacija:
  • telefonas: +370(380)53912;
  • faksas: +370(380)53912;
  • el. paštas: rastine@sltg.lt