!--- This file contains the functions of the template. DO NOT MODIFY IT, otherwise the template will break !--->

„PASIRINK TEISINGAI“ – prevencinis konkursas mokiniams

Paskelbta: -0001 lapkričio 30, Trečiadienis

pasirink teisingai 2024 1Gegužės 28 dieną mūsų gimnazijos Igb klasės mokiniai Kamila Korzun, Kornelija Avižen, Elvin Bogovec, Ernest Pilžis su socialine pedagoge Irena Lankeliene atstovavo gimnazijai prevenciniame konkurse „Pasirink teisingai“.

Komanda sukūrė vaizdo klipą ir piešinius „Paslapties šešėliai – dingusių vaikų tylios ašaros“, nes pasirinkome temą „Vaikų dingimas ir pabėgimo problema“. Savo vaizdo klipu ir piešiniais norėjome parodyti, kur ir nuo ko bėga vaikai. Kokios dingimo ir pabėgimo priežastys? Ką reikėtų daryti, norint sumažinti dingimo ir pabėgimo riziką?

pasirink teisingai 2024 2Mums buvo labai naudinga pamatyti ir kitų mokyklų darbus. Konkurso metu nagrinėtos įvairios, aktualios jaunimui problemos. Buvo dalyvių, kurie pasižymėjo originaliu problemų pristatymu, – iš jų galima pasimokyti kūrybiškumo.

Po darbų pristatymo pasiklausėme gydytojo toksikologo H. Jakavičiaus paskaitos apie psichoaktyviąsias medžiagas, jų poveikį bei žalą. Vėliau vyko edukacinis užsiėmimas su Dingusių žmonių šeimų paramos centro atstove Arūne Bernatonyte. Žaidimo metu vaikai įgijo žinių apie saugią elektroninę erdvę.

Džiaugiamės, jog dalydavome šiame konkurse, nes jame pamatėme, kaip jaunuoliai supranta gyvenimiškas problemas, jų sprendimo būdus.

Socialinė pedagogė Irena Lankelienė

 

pasirink teisingai 2024 3

Apie gimnaziją
  • oficialusis pavadinimas – Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija;
  • teisinė forma – biudžetinė įstaiga;
  • duomenys kaupiami Juridinių asmenų registre, kodas 111961115.
Buveinės adresas:
    Šv. Jono Pauliaus II g. 3, 17126 Šalčininkai
Ssl seal 1
Kontaktinė informacija:
  • telefonas: +370(380)53912;
  • faksas: +370(380)53912;
  • el. paštas: rastine@sltg.lt