!--- This file contains the functions of the template. DO NOT MODIFY IT, otherwise the template will break !--->

Logistika. Kaip ji veikia?

Paskelbta: -0001 lapkričio 30, Trečiadienis

logistika 2024 1Mūsų gimnazijos 1b klasės mokinukai tikri keliauninkai! Projekto „Šok į tėvų klumpes“ bei klasės tėvelių aktyvumo dėka mažiesiems jau pavyko susipažinti su įvairiomis profesijomis. Šįkart, įšokę į Marko mamytės klumpes, pirmokėliai pagilino savo žinias logistikos srityje.

Logistika – kas tai? Kaip ji veikia? Apsilankę UAB „Lotos Baltica“ dukterinėje įmonėje UAB „Fikstra“, mokiniai susipažino su logistikos ypatumais bei su autošaltkalvių profesija. Pamatė, kaip atrodo vilkikas iš išorės ir iš vidaus, susipažino su vilkikų remonto darbais. Taip pat smalsūs mokinukai sužinojo, kad logistika – tai dar gana nauja mokslo šaka apie daiktų ir krovinių judėjimą, organizavimą bei sandėliavimą. Šis mokslas planuoja, kontroliuoja ir įgyvendina prekių judėjimo procesą. Logistikos srityje dirbantys žmonės stengiasi, kad jų paslaugos būtų kuo kokybiškesnės ir kartu – su kuo mažesnėmis išlaidomis.

logistika 2024 2Esame labai dėkingi mūsų Marko mamytei Editai Petravičienei ir visai jos komandai už įdomų bei prasmingą laiką drauge!

1b klasės mokytoja Jelena Gornostajienė

Apie gimnaziją
  • oficialusis pavadinimas – Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija;
  • teisinė forma – biudžetinė įstaiga;
  • duomenys kaupiami Juridinių asmenų registre, kodas 111961115.
Buveinės adresas:
    Šv. Jono Pauliaus II g. 3, 17126 Šalčininkai
Ssl seal 1
Kontaktinė informacija:
  • telefonas: +370(380)53912;
  • faksas: +370(380)53912;
  • el. paštas: rastine@sltg.lt