!--- This file contains the functions of the template. DO NOT MODIFY IT, otherwise the template will break !--->

Kūrybos virusas 2024

Paskelbta: -0001 lapkričio 30, Trečiadienis

technologiju olimpiada 2024 12024 m. gegužės 17 d. Verslo ir svetingumo profesinės karjeros centre ir Vilniaus statybininkų rengimo centre vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiada „Kūrybos virusas 2024“. Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijai šiais metais atstovavo III gimnazijos klasės mokinė Aurelija Timoškinaitė.

Technologijų olimpiadoje dalyvavo daugiau nei šimtas mokinių iš visos Lietuvos. Smagus šurmulys ir „kūrybos virusas“ tekstilės ir aprangos, konstrukcinių medžiagų, taikomojo meno, amatų ir dizaino bei mitybos kūrybinėse dirbtuvėse siautėjo visą dieną. Technologijų olimpiada mokiniams suteikia galimybę atskleisti kūrybiškumą, išreikšti savo originalumą, parodyti gebėjimus ir įgūdžius.

Išklausę sveikinimo žodį ir pabuvę olimpiados atidaryme, mokiniai pasiskirstė į veiklos grupes, susipažino su užduotimis ir beveik keturias valandas įtemptai dirbo: projektavo, gamino. Įtempta olimpiados dienos veikla ir ilgas kūrybinis procesas buvo vertingas nauja patirtimi, galimybe susipažinti su originaliais ir itin meniškais darbais. technologiju olimpiada 2024 2Olimpiados pabaigoje buvo įteikiamos nominacijos kūrybiškiausiems Lietuvos mokiniams, sukūrusiems įspūdingus namų darbus bei originaliai atlikusiems užduotis. Aurelijos namų darbas „Rankinukas“ buvo įvertintas Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos rėmėjų nominacija ir paskatinamuoju prizu.

Sveikiname Aureliją!

Technologijų mokytoja Agata Koriznienė

Apie gimnaziją
  • oficialusis pavadinimas – Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija;
  • teisinė forma – biudžetinė įstaiga;
  • duomenys kaupiami Juridinių asmenų registre, kodas 111961115.
Buveinės adresas:
    Šv. Jono Pauliaus II g. 3, 17126 Šalčininkai
Ssl seal 1
Kontaktinė informacija:
  • telefonas: +370(380)53912;
  • faksas: +370(380)53912;
  • el. paštas: rastine@sltg.lt