!--- This file contains the functions of the template. DO NOT MODIFY IT, otherwise the template will break !--->

Apsilankymas VILNIUS TECH

Paskelbta: -0001 lapkričio 30, Trečiadienis

vilnius tech 2024 1VILNIUS TECH - viena didžiausių Lietuvos aukštųjų mokyklų. Universitete veikia 10 fakultetų: Aplinkos inžinerijos, Architektūros, Elektronikos, Fundamentinių mokslų, Kūrybinių industrijų, Mechanikos, Statybos, Transporto inžinerijos, Verslo vadybos fakultetai ir Antano Gustaičio aviacijos institutas. Universitete mokosi daugiau kaip 8500 studentų. Tarp jų – ir mūsų gimnaziją baigę mokiniai.

Kasmet VILNIUS TECH kviečia mokinius išmėginti ateities profesijas įvairiose veiklose: įvairiuose būreliuose, susitikimuose, nuotolinėse paskaitose. Šiais metais, kovo–balandžio mėnesiais, mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo vilnius tech 2024 2nuotolinėse teminėse dėstytojų paskaitose, kuriose susipažino su aktualiomis temomis. Bet gyvai pamatyti laboratorijas yra kur kas naudingiau ir įdomiau, tad gegužės 20 d. 1gb ir 2ga klasės mokiniai lankėsi VILNIUS TECH. Pabuvojome viename iš universiteto fakultetų – Transporto inžinerijos, kuris yra įsikūręs naujame, moderniame pastate.

Mus pasitiko Komunikacijos ir bendruomenės prodekanė doc. dr. Kamilė Taujanskaitė, kuri pristatė moksleiviams Transporto inžinerijos fakultetą, studijų vilnius tech 2024 3programas. Pristatymo pabaigoje moksleivių laukė TRANSPORTO viktorina ir prizai. Vizito metu vaikai apžiūrėjo Transporto inžinerijos ir logistikos laboratorijas, kuriose atliekami tyrimai, susiję su automobilių eksploatavimu, automobilių techninės būklės patikra ir kt. Didžiausią įspūdį paliko išbandyti vairavimo simuliatoriai, kuriuos sukūrė studentai.

Džiaugiamės naudinga patirtimi.

Karjeros specialistė Olga Timofejevienė

Apie gimnaziją
  • oficialusis pavadinimas – Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija;
  • teisinė forma – biudžetinė įstaiga;
  • duomenys kaupiami Juridinių asmenų registre, kodas 111961115.
Buveinės adresas:
    Šv. Jono Pauliaus II g. 3, 17126 Šalčininkai
Ssl seal 1
Kontaktinė informacija:
  • telefonas: +370(380)53912;
  • faksas: +370(380)53912;
  • el. paštas: rastine@sltg.lt