!--- This file contains the functions of the template. DO NOT MODIFY IT, otherwise the template will break !--->

Atvirų durų diena VSAT Varėnos pasienio rinktinės Gintaro Žagunio pasienio užkardoje

Paskelbta: -0001 lapkričio 30, Trečiadienis

pasienis varena 2024 12024 m. balandžio 16 d. besidomintys pasieniečio profesija 1ga ir 1gb gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo Atvirų durų dienos renginyje VSAT Varėnos pasienio rinktinės Gintaro Žagunio pasienio užkardoje. Renginio metu mokiniai susipažino su tarnyboje naudojama ginkluote, specialiosiomis priemonėmis, transportu. Taip pat dalyvavo paskaitoje, kurios metu VSAT Varėnos pasienio rinktinės Gintaro Žagunio pasienio užkardos vyriausiasis specialistas Eugenijus Tarasovas supažindino su užkardos funkcijomis ir veikla. Kartu su VSAT Varėnos pasienio rinktinės bendruomenės pareigūne Gražina Čižiene mokiniai apžiūrėjo naujojo rekonstruoto užkardos pastato erdves, kurios yra pritaikytos ne tik tiesioginiam pareigūnų darbui, bet ir poilsiui – virtuvė, poilsio kambariai, sporto salė ir kt.

pasienis varena 2024 2Kodėl gi verta rinktis pasieniečio profesiją? Į šį bei daugybę kitų rūpimų klausimų, bendraudami su VSAT pareigūnais, mokiniai gavo atsakymus.

Dėkojame VSAT Varėnos pasienio rinktinės bendruomenės pareigūnei Gražinai Čižienei bei VSAT Varėnos pasienio rinktinės Gintaro Žagunio pasienio užkardos vyriausiajam specialistui Eugenijui Tarasovui už suteiktą galimybę apsilankyti pasienio užkardoje ir įspūdingą pasieniečio profesijos pristatymą.

Mokytoja Olga Timofejevienė

Apie gimnaziją
  • oficialusis pavadinimas – Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija;
  • teisinė forma – biudžetinė įstaiga;
  • duomenys kaupiami Juridinių asmenų registre, kodas 111961115.
Buveinės adresas:
    Šv. Jono Pauliaus II g. 3, 17126 Šalčininkai
Ssl seal 1
Kontaktinė informacija:
  • telefonas: +370(380)53912;
  • faksas: +370(380)53912;
  • el. paštas: rastine@sltg.lt