!--- This file contains the functions of the template. DO NOT MODIFY IT, otherwise the template will break !--->

Visi mokslai prasideda nuo ABĖCĖLĖS!

Paskelbta: -0001 lapkričio 30, Trečiadienis

abc pradinuku svente 2024 1Balandžio 19 dienos mūsų pirmokėliai laukė su nekantrumu, nes žinojo, kad vyks smagi projektinė veikla „Mano ABĖCĖLĖ“. Džiugiai nusiteikę vaikai galėjo išbandyti save, pasitikrindami žinias. Juk jau išmoktos visos raidelės, skaitomos knygelės!

Mokinių laukė smagi edukacija – modelino kūrybinės dirbtuvės. Edukacijos metu vaikai susipažino su polimeriniu moliu (kepamu modulinu) ir jo labai plačiomis panaudojimo galimybėmis. abc pradinuku svente 2024 2Pasitelkę kūrybingumą ir improvizacijos galią, kūrė unikalius savo meninius dirbinius ant metalinių šaukštelių. Dėmesys buvo skiriamas ne tik galutiniam rezultatui, bet ir pačiam gaminimo procesui. Mokėmės pasitikėjimo savimi, tolerancijos ir pagarbos savo bei draugo kūriniui. Tad vaikai Abėcėlės dienos proga pasigamino po dovanėlę – vardinius šaukštelius.

Po gana rimtos edukacijos pirmokėlių dar laukė pramogos: lietuvių liaudies žaidimai, galvosūkiai, eksperimentas. Teko pamiklinti galveles, kol įveikėme visas užduotėles. Taip pat pirmokai spalvino raideles bei jomis papuošė pradinių klasių korpuso erdves.

abc pradinuku svente 2024 3Tikime, kad pirmokėliai puikiai praleido laiką ir susidorojo su ABĖCĖLĖS užduotimis.

Už tai, kad buvo smalsūs, sumanūs, kūrybingi bei dėmesingi, visų laukė staigmena – iškilmingai įteiktos knygutės. Na, o dieną vainikavo didžiulis šventinis tortas, kuriuo pasirūpino pirmokėlių tėveliai. Tad nuoširdžiai dėkojame mūsų tėveliams už pagalbą bei bendradarbiavimą.

abc pradinuku svente 2024 4Pirmokų mokytojos Jolanta, Elena, Irena

 

abc pradinuku svente 2024 5

Apie gimnaziją
  • oficialusis pavadinimas – Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija;
  • teisinė forma – biudžetinė įstaiga;
  • duomenys kaupiami Juridinių asmenų registre, kodas 111961115.
Buveinės adresas:
    Šv. Jono Pauliaus II g. 3, 17126 Šalčininkai
Ssl seal 1
Kontaktinė informacija:
  • telefonas: +370(380)53912;
  • faksas: +370(380)53912;
  • el. paštas: rastine@sltg.lt