!--- This file contains the functions of the template. DO NOT MODIFY IT, otherwise the template will break !--->

Ekskursija po Druskininkų kraštą

Paskelbta: -0001 lapkričio 30, Trečiadienis

ekskursija po druskininku krasta 2023 1Spalio 10 dieną 7b, 1ga, 2ga klasių mokiniai išvyko į ekskursiją. Lankėmės Merkinėje, Druskininkuose.

Iš pradžių aplankėme Merkinės apžvalgos bokštą. Bokšto vieta – aukštas Nemuno krantas, apaugęs pušynu. Lipdami laiptais į viršų, matėme nuostabų vaizdą. Girdėjome, kaip šlama medžiai, kyla saulė, skraido paukščiai. Tada nuvykome prie Merkinės piliakalnio, kuris yra netoli nuo apžvalgos bokšto. Lipant į piliakalnį atsivėrė nuostabi Nemuno ir Merkio santakos panorama. Taip pat pasigrožėjome tekančiu Stangės upokšniu piliakalnio papėdėje. Vėliau nuvažiavome į Česukus – pabuvome Merkinės piramidėje. Čia galima pajausti tylą, ramumą, pamedituoti, nusiraminti ir apsižvalgyti.

ekskursija po druskininku krasta 2023 2Atvažiavę į Druskininkus užsukome į M. K. Čiurlionio memorialinį muziejų. Ten mūsų jau laukė gidai. Pirmasis apžvalgos ratas prasidėjo muziejaus kasos pastate, kuriame yra biografinė M. K. Čiurlionio ekspozicija. Ten sukauptos nuotraukos, menininko diplomai ir pažymėjimai pasakoja apie jo gyvenimo ir kūrybos kelią. Antrajame ir trečiajame memorialiniuose nameliuose sutelkta daugiausia Čiurlionių šeimos medžiagos. Trečiajame apžvalgos rate, galerijoje, artimiau pažinome Čiurlionio kūrybą. Dar viena galerija buvo skirta menininko V. K. Jonyno kūrybai.

ekskursija po druskininku krasta 2023 3Aplankę įžymias istorines Druskininkų krašto vietas, toliau smagiai laiką leidome Druskininkų vandens parke. Čia linksmybių ir atsipalaidavimo oazė. Galėjome leistis nuo įvairių smagių kalnelių, gauti adrenalino, atsipalaiduoti sūkurinėje vonioje.

Pavargę, bet laimingi išvykome namų link. Važiuodami dalijomės įspūdžiais, dainavome ir nepajutome, kaip grįžome namo.

ekskursija po druskininku krasta 2023 4Dėkojame mokytojoms Jolitai Šliažienei, Neringai Boldinienei ir Gražinai Lašakevičienei už turiningai praleistą laiką ir neįkainojamas emocijas.

7b klasės mokinės Olivija, Silvija, Kamelija, Elinga
Nuotraukos Gražinos Lašakevičienės

Apie gimnaziją
  • oficialusis pavadinimas – Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija;
  • teisinė forma – biudžetinė įstaiga;
  • duomenys kaupiami Juridinių asmenų registre, kodas 111961115.
Buveinės adresas:
    Šv. Jono Pauliaus II g. 3, 17126 Šalčininkai
Ssl seal 1
Kontaktinė informacija:
  • telefonas: +370(380)53912;
  • faksas: +370(380)53912;
  • el. paštas: rastine@sltg.lt