!--- This file contains the functions of the template. DO NOT MODIFY IT, otherwise the template will break !--->

Išleistuvės…

Paskelbta: 2023 liepos 21, Penktadienis

Kapelionas kunigas Darius Graževič yra pasakęs, jog „jaunas žmogus – tai lobių ieškotojas. Tas, kuris eina, ieško ir randa. Atranda mažą kruopelytę, nuo to atsispiria ir ieško toliau.

 Atspirties tašku Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos XXVI laidos abiturientams tapo liepos 20 dieną vykusios išleistuvės. Pasibaigė pirmasis svarbus gyvenimo laikotarpis, kuris suteikė ieškotojams daug lobių: nepamirštamų akimirkų, naujų patirčių, išbandymų. Dvyliktokai, perpildyti įvairių jausmų: smalsumo, žingeidumo, nerimo – paskutinį kartą žengė per gimnazijos slenkstį. Po prasmingų direktoriaus Vidmanto Žiliaus žodžių buvo įteiktas vienas iš pagrindinių jauno žmogaus lobių – ilgai lauktas ir svajotas brandos atestatas. Jautrūs žodžiai, ištarti auklėtojų ir tėvų lūpų, išspaudė ne vieną abiturientų ir svečių ašarą. Laikydami dokumentą, supratome: šiandien tikrai paliekame... Paliekame savo jaunystę ir kopiame į naują, kupiną įvairių išbandymų gyvenimo etapą.

Dėkojame mūsų mieloms auklėtojoms Agatai Koriznienei bei Olgai Timofejevienei, mokytojams, mokyklos administracijai bei artimiesiems už tai, jog per šiuos metus jūs tapote daugiau nei savo žinias perduodančiais žmonėmis. Jūsų palaikymas, beatodariškas triūsas ir tikėjimas mumis padėjo mums tapti tokiems, kokie mes esame dabar. Alexandra Trenfot yra pasakiusi, kad „geriausi mokytojai yra tie, kurie jums parodys, kur ieškoti, bet nepasakys, ką pamatyti.“ Jūs mus išmokėte mąstyti kritiškai ir  padėjote suprasti, ko mes turime ieškoti ir ką norime pamatyti. Dėkojame Jums už išmintį ir gebėjimą jautriai vadovauti savo mokiniams, dėkojame už tai, kad  niekada nebijojome klysti, kadangi jautėme jūsų palaikymą. Tariame ačiū mokyklos administracijai, gerbiamam direktoriui Vidmantui Žiliui, direktoriaus pavaduotojoms ugdymui Lilijai Rogožienei, Reginai Skaržinskienei bei neformaliojo ugdymo organizatorei Dianai Butrimienei už visokeriopą pagalbą mokslo bei mūsų talentų atskleidimo kelyje. Ačiū už jūsų indėlį, šypsenas bei tikėjimą. Jūsų dėka mes drąsiai žengiame į rytojų ieškoti naujų paslėptų lobių!..

 

Abiturientė Agnė Staniulytė

Nuotraukos Valerijos Svorobovič

 

isleistuves 1 isleistuves 1 isleistuves 1
isleistuves 1 isleistuves 1 isleistuves 1
  isleistuves 1  
Apie gimnaziją
  • oficialusis pavadinimas – Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija;
  • teisinė forma – biudžetinė įstaiga;
  • duomenys kaupiami Juridinių asmenų registre, kodas 111961115.
Buveinės adresas:
    Šv. Jono Pauliaus II g. 3, 17126 Šalčininkai
Ssl seal 1
Kontaktinė informacija:
  • telefonas: +370(380)53912;
  • faksas: +370(380)53912;
  • el. paštas: rastine@sltg.lt