!--- This file contains the functions of the template. DO NOT MODIFY IT, otherwise the template will break !--->

Viešnagė bibliotekose

Paskelbta: -0001 lapkričio 30, Trečiadienis

bibliotekos 2023 1Biblioteka – tai įspūdinga skaitymo vieta, kurioje galite pasinerti į mėgstamos knygos siužetą, susipažinti su naujais autoriais ir jų kūriniais ir tiesiog smagiai praleisti laiką!

Kalbant apie „smagiai praleisti laiką“ mūsų Šalčininkų r. savivaldybės viešojoje bibliotekoje yra du korpusai:
1) Vaikų ir paauglių korpusas. Ten galite rasti vaikiškų knygelių, komiksų, lietuvių literatūros ir užsienio literatūros kūrinių, stalo žaidimų ir kompiuterių, su kuriais galite žaisti žaidimus ar ieškoti rūpimos informacijos. Knygos suskirstytos į nedidelius skyrelius: literatūra vaikams nuo 1 iki 4 klasės, literatūra paaugliams nuo 5 iki 8 klasės ir literatūra jaunuoliams nuo 9 iki 12 klasės.

bibliotekos 2023 22) Suaugusiųjų korpusas. Šiame korpuse – sudėtingesnė literatūra, kurią gali skaityti jūsų tėveliai arba seneliai. Žodžiu, suaugusieji. Ten galima rasti detektyvų, romanų, istorinių kūrinių. Šioje bibliotekoje galima pabūti ir virtualiajame pasaulyje. Galima paprašyti bibliotekininkės, kad leistų jums užsidėti virtualiuosius akinius, ir galėsite žaisti visą valandą!
Nepaisant viešosios bibliotekos technologijų, mūsų gimnazijos biblioteka taip pat nuostabi. Nors mokyklos bibliotekoje neįmanoma pabūti virtualiajame pasaulyje, bet ten galima rasti lietuvių literatūros, užsienio literatūros kūrinių, vaikiškų knygelių, komiksų, žurnalų ir taip toliau. Knygos suskirstytos pagal rašytojų pavardes abėcėlės tvarka, taigi mokykitės abėcėlę, kad greitai rastumėte reikiamą knygą. Ir dar. Svarbiausia taisyklė, kurios turi laikytis kiekvienas žmogus, norintis pasiskolinti knygą, – visada reikia grąžinti knygą laiku, kad nebūtų nemalonumų.

bibliotekos 2023 3Ačiū mūsų mielosioms bibliotekininkėms Jolantai Voroneckajai ir Galinai Gridziuškienei, kurios nuolat mums pagelbėja ne tik beieškant knygos, bet ir pasidalindamos kasdieniais bibliotekininko darbo džiaugsmais ir rūpesčiais. Ačiū nuostabiam Šalčininkų savivaldybės viešosios bibliotekos kolektyvui už šiltą pasibuvimą ir sukurta jaukią nuotaiką. Tai buvo pirma ir tikrai ne paskutinė viešnagė bibliotekoje. O gal kas nors iš mūsų padūkėlių įšoks į bibliotekininko klumpes?

6b klasės mokinė Kamelija Skirtunaitė

Apie gimnaziją
  • oficialusis pavadinimas – Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija;
  • teisinė forma – biudžetinė įstaiga;
  • duomenys kaupiami Juridinių asmenų registre, kodas 111961115.
Buveinės adresas:
    Šv. Jono Pauliaus II g. 3, 17126 Šalčininkai
Ssl seal 1
Kontaktinė informacija:
  • telefonas: +370(380)53912;
  • faksas: +370(380)53912;
  • el. paštas: rastine@sltg.lt