!--- This file contains the functions of the template. DO NOT MODIFY IT, otherwise the template will break !--->

4c klasės veiklos

Paskelbta: -0001 lapkričio 30, Trečiadienis

4 kl veiklos 2023 1Gegužės 3 d. 4c klasės mokiniai apsilankė Vilniaus greitosios medicinos pagalbos stoties Šalčininkų GMP poskyryje, kur sužinojo, kaip ir kokią pagalbą suteikia GMP specialistai. Išklausius įdomią paskaitą ir apžiūrėjus visas priemones, prietaisus, automobilį, vaikų laukė vitaminizuota staigmena. Dėkojame Donato mamytei Ingai Bulikienei.

4 kl veiklos 2023 2Kita pamoka vyko picerijoje. Vaikai sužinojo, kaip gaminama tešla picoms, kokių ingredientų reikia, kad pagamintum skanią picą, patys rinkosi picas, skaičiavo, į kiek dalių reikės supjaustyti, kad užtektų visiems. Už skanią pamoką dėkojame Airinos mamytei Eugenijai Tunevič.

4 kl veiklos 2023 3Gegužės 5 d. turėjome puikią galimybę susipažinti su Lietuvos kariuomene ir karininko profesija. Tai buvo ne tik teorija, bet ir praktiniai užsiėmimai. Dėkojame Pavelui Rasiukevič.

4 kl veiklos 2023 4Po rimtų užsiėmimų susipažinome su valytojos profesija – vaikai skaičiavo plotą, su išgąsčiu žiūrėjo į visą teritoriją, kurią tenka tvarkyti kiekvieną darbo dieną. Visi pažadėjo nešiukšlinti ir palaikyti tvarką. Išgąstis buvo nuslopintas saldėsiais kulinarijos kabinete. Dėkojame Mateušo mamytei Reginai Kodis.

Mūsų kitokios pamokos buvo labai įdomios ir naudingos!

4c klasės mokytoja Irena Žolnerovič

Apie gimnaziją
  • oficialusis pavadinimas – Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija;
  • teisinė forma – biudžetinė įstaiga;
  • duomenys kaupiami Juridinių asmenų registre, kodas 111961115.
Buveinės adresas:
    Šv. Jono Pauliaus II g. 3, 17126 Šalčininkai
Ssl seal 1
Kontaktinė informacija:
  • telefonas: +370(380)53912;
  • faksas: +370(380)53912;
  • el. paštas: rastine@sltg.lt