!--- This file contains the functions of the template. DO NOT MODIFY IT, otherwise the template will break !--->

Mokymasis kitoje aplinkoje

Paskelbta: -0001 lapkričio 30, Trečiadienis

mokomes kitur 2023 1Šių metų balandžio mėnesį Šalčininkų kultūros centro patalpose pradėjo veikti Jaunimo erdvė. Nors tokia erdvė veikia neseniai, tačiau jau vyko keletas susitikimų, jaunimas dalyvavo žygyje bei viktorinoje. Tokia neformali aplinka labai patinka jaunuoliams ir vaikams.

Mūsų gimnazijos mokiniai mielai prisijungė prie Šalčininkų jaunimo erdvės organizuojamų veiklų. Tai tarsi netradicinės geografijos pamokos, kurios tampa įdomesnės už įprastas pamokas gimnazijoje.

mokomes kitur 2023 2Gegužės 4 d. mūsų gimnazijos Igb klasės mokiniai vyko į Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centrą. Išvyką organizavo Šalčininkų jaunimo erdvės darbuotoja Viktorija Urbanovič. Mokinius lydėjo Šalčininkų miesto seniūnas (ekologas) Miroslav Neverkevič, kuris kelionės metu papasakojo jaunimui apie atliekų tvarkymą mūsų rajone.

Gžeslav Babkin (aikštelių eksploatacinės priežiūros atliekų specialistas) supažindino su atliekų tvarkymo kultūra, kuri skatina rūšiuoti ir tinkamai elgtis su atliekomis. Taip pat moksleiviai aplankė neįprastą muziejų, kurį įkūrė centro darbuotojai.

mokomes kitur 2023 3Gegužės 9 d. 1 gb, 1 ga bei 2ga klasių mokiniai dalyvavo ekologiniame protmūšyje. Jį parengė Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos Komunalinio ūkio skyriaus vyriausioji specialistė ekologė Diana Politova. Viktorinos dalyviai buvo suskirstyti į komandas, kurios stengėsi surinkti kuo daugiau taškų. Klausimai buvo susiję su ekologija, gamta, rūšiavimu ir kitais ekologinių problemų sprendimais. Geriausiai pasirodžiusi komanda buvo apdovanota prizais.

Dėkojame už išvykos bei viktorinos organizavimą Šalčininkų kultūros centro ir Jaunimo erdvės darbuotojoms.

Geografijos mokytoja Olga Timofejevienė

Nuotraukos Olga Timofejevienė.

Šalčininkų jaunimo erdvės tinklapis

Apie gimnaziją
  • oficialusis pavadinimas – Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija;
  • teisinė forma – biudžetinė įstaiga;
  • duomenys kaupiami Juridinių asmenų registre, kodas 111961115.
Buveinės adresas:
    Šv. Jono Pauliaus II g. 3, 17126 Šalčininkai
Ssl seal 1
Kontaktinė informacija:
  • telefonas: +370(380)53912;
  • faksas: +370(380)53912;
  • el. paštas: rastine@sltg.lt