!--- This file contains the functions of the template. DO NOT MODIFY IT, otherwise the template will break !--->

Edukacijos Šalčininkų kultūros centre

Paskelbta: -0001 lapkričio 30, Trečiadienis

edukacijos kulturos centre 2023 1Gegužės 4 dieną mes, 1ga klasės mokiniai, su mokytoja Gražina Lašakevičiene apsilankėme Šalčininkų kultūros centre, kur dalyvavome dviejose edukacijose.

Pirmasis užsiėmimas vyko MO muziejaus parodoje „Permainų šventė“. Šio užsiėmimo metu apmąstėme švenčių reikšmę, įvairias šventės formas ir kaip jos vyko, vyksta bei keičiasi mūsų gyvenime. Apžiūrėjus fotografijų parodą, MO muziejaus edukatorė mums vedė užsiėmimą „Istorijos iš lagamino“. Kurdami istorijas lavinome savo kūrybiškumą, kritinį mąstymą, komunikacinius gebėjimus istorijų pasakojimo metodika.edukacijos kulturos centre 2023 2 MO muziejus suteikė puikią galimybę susipažinti su moderniuoju menu ir jo reikšme bei paskatino mūsų kultūrinį sąmoningumą.

Per antrąją edukaciją nuvykome į Jaunimo erdvę, kurioje su vaišėmis mus pasitiko Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centro etnografijos specialistė Ilona Tunevič ir kultūrinės veiklos vadovė Veslava Tomaševskaja. Moksleiviams buvo pristatytas kasdienis kultūros darbuotojų darbas, pagrindinės veiklos ir jų eiga. edukacijos kulturos centre 2023 3Tai buvo išties labai svarbus ir turiningas susitikimas prieš apmąstant savo svajonių profesiją, nes aktyviai diskutavome bei susipažinome su įspūdingu ir dažną žmogų viliojančiu, bet, pasirodo, labai daug energijos, atsakomybės ir kūrybingumo reikalaujančiu darbu. Be to, turėjome gražaus laiko su klase: gėrėme arbatos, žaidėme stalo žaidimą, bendravome. Šios veiklos paliko didelį įspūdį kiekvienam mokiniui, laikas Kultūros centre buvo praleistas naudingai!

edukacijos kulturos centre 2023 4Straipsnio ir nuotraukų autorė 1ga klasės mokinė Emilija Kasparovičiūtė

Apie gimnaziją
  • oficialusis pavadinimas – Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija;
  • teisinė forma – biudžetinė įstaiga;
  • duomenys kaupiami Juridinių asmenų registre, kodas 111961115.
Buveinės adresas:
    Šv. Jono Pauliaus II g. 3, 17126 Šalčininkai
Ssl seal 1
Kontaktinė informacija:
  • telefonas: +370(380)53912;
  • faksas: +370(380)53912;
  • el. paštas: rastine@sltg.lt