!--- This file contains the functions of the template. DO NOT MODIFY IT, otherwise the template will break !--->

BRANDOS EGZAMINŲ REZULTATAI

Paskelbta: 2022 liepos 13, Trečiadienis

egzaminai   Paskelbti visi 2022 m. brandos egzaminų rezultatai. Šiais metais taip pat galime pasidžiaugti aukštais mūsų gimnazijos mokinių pasiekimais. Aukščiausius, 100 balų, įvertinimus mūsų mokiniai gavo iš užsienio kalbos (rusų), anglų kalbos, istorijos valstybinių brandos egzaminų. Sveikiname Ernestą Daržinkevičiūtę, gavusią aukščiausius, 100 balų, istorijos ir anglų kalbos valstybinių brandos egzaminų įvertinimus, Gintarę Areškaitę, Joaną Šilobrit, gavusias aukščiausią, 100 balų, rusų kalbos valstybinio brandos egzamino įvertinimą.
   Informacinių technologijų, fizikos, chemijos, istorijos, rusų kalbos, anglų kalbos valstybinius brandos egzaminus išlaikė  visi juos laikę gimnazijos mokiniai.
   Pastaruoju metu taip dažnai minimo matematikos valstybinio brandos egzamino rezultatai taip pat yra aukštesni už šalies vidurkį. Šalyje matematikos egzamino neišlaikė 35,4 proc. visų laikiusių abiturientų. Didmiesčių mokyklose matematikos egzamino neišlaikė 27,7 proc. mokinių, kaimo vietovėse – 40,1 proc. mokinių. Mūsų gimnazijoje matematikos VBE išlaikė 76,1 proc. abiturientų. Pagal išlaikymą jie aplenkė Kauno miesto (74,9 proc.), Zarasų rajono (74,4 proc.), Kėdainių rajono (72,6 proc.), Šiaulių rajono (72,3 proc.), Druskininkų (71,6 proc.), Vilniaus miesto (71,2 proc.) abiturientus.
   Džiaugiamės ir lietuvių kalbos ir literatūros valstybinio brandos egzamino rezultatais. Šalyje šį egzaminą išlaikė 92 proc. visų egzaminą laikiusių kandidatų. Gimnazijoje lietuvių kalbos ir literatūros valstybinį brandos egzaminą išlaikė 95,4 proc. visų egzaminą laikiusių mokinių.
  Nuoširdus ačiū, mieli mokiniai ir mokytojai, už pasiektus aukštus brandos egzaminų rezultatus. Tik visų jūsų kantraus, darnaus ir nuoširdaus darbo, tarpusavio supratimo dėka šiandien galime džiaugtis brandos egzaminų rezultatais.

Administracija

Apie gimnaziją
  • oficialusis pavadinimas – Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija;
  • teisinė forma – biudžetinė įstaiga;
  • duomenys kaupiami Juridinių asmenų registre, kodas 111961115.
Buveinės adresas:
    Šv. Jono Pauliaus II g. 3, 17126 Šalčininkai
Kontaktinė informacija:
  • telefonas: +370(380)53912;
  • faksas: +370(380)53912;
  • el. paštas: rastine@sltg.lt