!--- This file contains the functions of the template. DO NOT MODIFY IT, otherwise the template will break !--->

Paskutinis skambutis XXV abiturientų laidai

Paskelbta: 2022 gegužės 31, Antradienis

ivg paskutinis skambutis 2022 1Tarsi akimirka abiturientams prabėgo 12 metų, tokių nuostabių ir nerūpestingų. Rodos, dar taip neseniai skambėjo Rugsėjo 1-osios skambutis, pakvietęs dvyliktokus į klases vesti nedrąsius pirmokėlius. O gegužės 26 dieną abiturientai jau paskutinį kartą susirinko į gražią mokyklinę šventę, Paskutinio skambučio šventę. Tai graži, bet kartu ir graudi šventė, nes tai – atsisveikinimo su vaikyste, su nuostabiu moksleivišku gyvenimu diena.

Šią svarbią dieną dvyliktokus pasitikome gimnazijos kieme. Susirinko gimnazijos mokiniai, tėveliai bei mokytojai, kurie garsiais plojimais juos palydėjo į paskutinę pamoką. Auklėtojos Jolanta Vozbanovičienė ir Laura Valainienė šiose pamokose dalijosi gražiais prisiminimais apie bendrą gyvenimą gimnazijoje. Į šventinį renginį aktų salėje abiturientus atlydėjo jau išdrąsėję pirmokai. Šventėje buvo išsakyti gražiausi ir šilčiausi linkėjimai. Gimnazijos direktorius, klasių auklėtojos, pirmosios mokytojos linkėjo visko, kas gali praversti jauno žmogaus kelyje. Gražiomis eilėmis ir jautriais, teisingais žodžiais sveikino pirmokėliai ir vienuoliktokai. Mažiausi padovanojo pasagėles o būsimi abiturientai – Sėkmės rašiklius.

ivg paskutinis skambutis 2022 2Džiugu, kad XXV laidoje buvo daug labai gerai ir net puikiai besimokančių mokinių. Padėkos raštus mokiniams įteikė gimnazijos direktorius. Už nuoširdų rūpestį ir suteiktas žinias, kantrybę, ištvermę, supratingumą, motyvaciją, už raginimą nepasiduoti ir siekti tikslo abiturientai šiltai dėkojo mokytojams. Simbolinį gimnazijos raktą, testamentą ir kitus atributus perdavė dabar jau naujiesiems mokyklos šeimininkams – vienuoliktokams. Ačiū Jums už tai! O šiandien mes visi Jums linkime sėkmės laikant egzaminus ir renkantis laimingą savo kelią!..

IIIg klasės mokinės Dominika Babravičiūtė, Sabina Mostovaja, Silvija Sakulinaitė

 

ivg paskutinis skambutis 2022 3

Apie gimnaziją
  • oficialusis pavadinimas – Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija;
  • teisinė forma – biudžetinė įstaiga;
  • duomenys kaupiami Juridinių asmenų registre, kodas 111961115.
Buveinės adresas:
    Šv. Jono Pauliaus II g. 3, 17126 Šalčininkai
Ssl seal 1
Kontaktinė informacija:
  • telefonas: +370(380)53912;
  • faksas: +370(380)53912;
  • el. paštas: rastine@sltg.lt