!--- This file contains the functions of the template. DO NOT MODIFY IT, otherwise the template will break !--->

Praktiniai klimato kaitos užsiėmimai 2020 m. nacionalinio eTwinning konkurso „Geriausias Lietuvos eTwinning projektas 2020“ nugalėtojams

Paskelbta: -0001 lapkričio 30, Trečiadienis

klimato kaita 2021 4Pastaruoju metu pasauliui labai aktuali klimato kaitos problema. Mums, šios planetos gyventojams, labai svarbu rūpintis savo žeme. Todėl Iga klasės auklėtoja nusprendė pradžiuginti mus, savo klasės auklėtinius, ir paruošti įdomią edukacinę veiklą šia tema. 2021 metų gruodžio 6 dieną Iga klasės mokiniai dalyvavo praktiniuose klimato kaitos užsiėmimuose. Šiuos mokymus gavome kaip prizą, nes 2020 metų nacionaliniame eTwinning konkurse „GERIAUSIAS LIETUVOS „ETWINNING“ PROJEKTAS 2020“ Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija kartu su projektus vykdančia mokytoja Renata Babravičiene tapo nugalėtoja.

klimato kaita 2021 1Užsiėmimus vedė lektorius iš VšĮ „Pasaulio piliečių akademija“. Vieną mokslo dieną praleidome žaidimo forma mokydamiesi naujų dalykų apie klimatą. Kiekvienas turėjo galimybę pasisakyti, ką žino ir ką norėtų sužinoti. Remdamasis paauglių pageidavimais, laikinasis mokytojas maloniai atsakinėjo į klausimus ir pasakojo mus dominančius dalykus. Vėliau žaidėme įvairius žaidimus, pavyzdžiui, kūrėme pasakojimus bei juokelius apie globalines problemas.klimato kaita 2021 2 Užsiėmimo metu mokiniai įvertino, kaip mūsų asmeninė elgsena, požiūriai ir įsitikinimai daro įtaką klimato kaitai, taip pat įsivertino, koks yra kiekvieno iš mūsų asmeninis pėdsakas klimato kaitoje; aptarė klimato kaitos pasekmes globaliu lygmeniu; ieškojo sprendimų, ką galėtume pakeisti savo asmeniniame gyvenime ir/ar įgyvendinti vietos bendruomenėje, kad prisidėtume prie klimato kaito suvaldymo. klimato kaita 2021 3Mokiniai įsitraukė į aktyvią veiklą, diskusijas, žaidimus, patyrimines ir kūrybines veiklas. Aš ir mano bendraklasiai likome ne tik patenkinti, bet ir pasisėmėme daug žinių, kurios išties pravers. Tad visos klasės vardu dėkoju gimnazijai ir mokytojai už nuostabią ir nepakartojamą dieną.

klimato kaita 2021 5Iš mokinių nuomonių tapo aišku, kad mokymai patiko ir buvo naudingi, kadangi išgirdau pageidavimų lektorių pakviesti dar kartą. Evos nuomonė po mokymų: „Buvo įdomu. Mums, kaip jaunajai kartai, labai svarbu tuo domėtis. Labai patiko žaidimai, nagrinėtos temos. Įdomiausia veikla man buvo sužinoti, kiek planetų reikėtų, jeigu kiekvienas iš mūsų tiek daug suvartojame: elektros, maisto, drabužių ir kitų būtinų paslaugų.“ klimato kaita 2021 6Dėkojame Kalėdų seneliui (mokytojai) už pastangas mus edukuoti. Mylėkime savo planetą ir padėkime jai tapti laimingesnei.

Iga klasės mokinė Eleta Subočiūtė

Apie gimnaziją
  • oficialusis pavadinimas – Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija;
  • teisinė forma – biudžetinė įstaiga;
  • duomenys kaupiami Juridinių asmenų registre, kodas 111961115.
Buveinės adresas:
    Šv. Jono Pauliaus II g. 3, 17126 Šalčininkai
Ssl seal 1
Kontaktinė informacija:
  • telefonas: +370(380)53912;
  • faksas: +370(380)53912;
  • el. paštas: rastine@sltg.lt