!--- This file contains the functions of the template. DO NOT MODIFY IT, otherwise the template will break !--->

Akcija „Knygų Kalėdos“

Paskelbta: 2016 sausio 04, Pirmadienis

knyga 1Jau penktą kartą Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“, šiais metais kviečianti padovanoti naujų vaikų ir jaunimo knygų šalies bibliotekų skaitytojams, keliauja po Lietuvą. „Skaitanti Lietuva – stipri Lietuva. Knyga moko mus pažinti pasaulį, suprasti ir atjausti. Ji įkvepia mylėti savo šalį. Todėl skaitykime, dovanokime ir dalinkimės knygomis su tais, kuriems jų labiausiai trūksta“, – sakė Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

knyga 2„Knygų Kalėdų“ autobusiukas su menininkais atvyko ir į Šalčininkus. Gruodžio 18 d. vyko Kalėdiniai skaitymai Šalčininkų savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Renginyje dalyvavo rašytojas Liudvikas Jakimavičius, aktorė, rašytoja Birutė Mar, aktorius Vaidas Lengvinas. Į Kalėdinį susitikimą su rašytojais ir aktoriais atskubėjo Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos antraklasiai, trečiaklasiai ir 1b klasės mokinukai su savo mokytojomis.

Vaikai smagiai praleido laiką, bendravo su rašytojais, šoko ir dainavo, klausėsi smagių Kalėdinių pasakų. Kupini geros nuotaikos mokinukai grįžo namo.

1b kl. mokytoja Jelena Gornostajienė

knyga 3

Apie gimnaziją
  • oficialusis pavadinimas – Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija;
  • teisinė forma – biudžetinė įstaiga;
  • duomenys kaupiami Juridinių asmenų registre, kodas 111961115.
Buveinės adresas:
    Šv. Jono Pauliaus II g. 3, 17126 Šalčininkai
Ssl seal 1
Kontaktinė informacija:
  • telefonas: +370(380)53912;
  • faksas: +370(380)53912;
  • el. paštas: rastine@sltg.lt