!--- This file contains the functions of the template. DO NOT MODIFY IT, otherwise the template will break !--->

Pamoka bibliotekoje

Paskelbta: 2015 gruodžio 30, Trečiadienis

pamoka 1Viena gruodžio dienos lietuvių kalbos pamokėlė pirmokams vyko netradicinėje aplinkoje.  Pirmaklasiai iškeliavo į Šalčininkų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrių. Ten su projektu „Knygų lobiai“ atvažiavo svečiai iš Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos. 1b klasės mokinukai su mokytoja Jelena Gornostajiene mielai dalyvavo renginyje.

Vaikai pasidalijo į keturias komandas. Kiekviena komanda sugalvojo pavadinimą ir išsirinko kapitoną. Visi labai smagiai atsakinėjo į viktorinos klausimus. Klausimai buvo susiję su pasakų personažais, informacijos paieška bei apsauga. Pirmokėliai puikiai pasirodė. Visi gavo dovanų knygų skirtukus, o komandos pagal surinktus taškus pasidalijo vietas ir gavo prizus.

– Kaip smagu buvo žaisti žaidimą „Knygų lobiai“ ir prisiminti pasakas, kurias mama kasdien man skaito prieš miegą. Mūsų komandos pavadinimas buvo „Ekspertai“ ir mes laimėjome. Puiku buvo gauti prizus, – dalijosi įspūdžiais Evelina.

Renginio pabaigoje Šalčininkų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus darbuotojai vedė lankytojams trumpą ekskursiją po biblioteką ir kvietė vaikus tapti jos skaitytojais.

pamoka 2– Bibliotekoje labai daug knygų, ir visas noriu perskaityti. Bibliotekininkės labai malonios ir įdomiai pasakojo apie tai, kur kokią knygą galima rasti ir kaip negalima elgtis su knygomis, – grįžusi namo pasakojo Evelina.

Smagu, kad pamokos vyksta ne tik gimnazijos erdvėse, bet ir už jos ribų.

1b klasės mokinė Evelina bei jos mama Jolanta

Apie gimnaziją
  • oficialusis pavadinimas – Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija;
  • teisinė forma – biudžetinė įstaiga;
  • duomenys kaupiami Juridinių asmenų registre, kodas 111961115.
Buveinės adresas:
    Šv. Jono Pauliaus II g. 3, 17126 Šalčininkai
Ssl seal 1
Kontaktinė informacija:
  • telefonas: +370(380)53912;
  • faksas: +370(380)53912;
  • el. paštas: rastine@sltg.lt