!--- This file contains the functions of the template. DO NOT MODIFY IT, otherwise the template will break !--->

Solidarumo bėgimas

Paskelbta: -0001 lapkričio 30, Trečiadienis

bėkNeseniai buvo paskelbtas Solidarumo bėgimas, į kurį buvo sukviestos visos Lietuvos mokyklos. Solidarumo bėgimas – tai projektas, kuris skatina mokinius bėgti solidarumo kilometrus ir paremti vargstančius Lietuvos bei Zambijos vaikus.

Trečiadienį mūsų gimnazijoje įvyko jau antras Solidarumo bėgimas. Gimnazijos stadione į bėgimą jungėsi pradinių ir vyresnių klasių mokiniai bei mokytojai. Solidarumo bėgime dalyvaujantys moksleiviai galėjo ieškoti „rėmėjų“, sutinkančių vaikams paaukoti pasirinktą sumą už kiekvieną nubėgtą simbolinį Solidarumo kilometrą (vieną ratą). Taip vaikai buvo skatinami nubėgti kuo daugiau ratų. Mokiniai buvo nusiteikę nubėgti kuo greičiau ir aplenkti savo draugą ar draugę, kurie bėgo šalia. Taip visi linksmai, sportiškai – naudingai praleido laiką. Buvo tokių mokinių, kurie nebėgo, bet aktyviai palaikė pasiryžusius draugus. Ir bėgę, ir nebėgę gimnazijos bendruomenės nariai paaukos pinigėlių vaikams.

Mergaitėms ir berniukams buvo įteikti Solidarumo bėgimo diplomai ir padėkota. Po apdovanojimų moksleiviai ėjo į pamokas su naujomis jėgomis ir gera nuotaika.

I gb klasės mokinė Selestyna Kazakevič

Apie gimnaziją
  • oficialusis pavadinimas – Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija;
  • teisinė forma – biudžetinė įstaiga;
  • duomenys kaupiami Juridinių asmenų registre, kodas 111961115.
Buveinės adresas:
    Šv. Jono Pauliaus II g. 3, 17126 Šalčininkai
Ssl seal 1
Kontaktinė informacija:
  • telefonas: +370(380)53912;
  • faksas: +370(380)53912;
  • el. paštas: rastine@sltg.lt