!--- This file contains the functions of the template. DO NOT MODIFY IT, otherwise the template will break !--->

Paverskime mokymąsi įdomiu ir įtraukiančiu žaidimu

Paskelbta: 2015 rugsėjo 30, Trečiadienis

Mokslai 1Šių metų rugsėjo 11 d. vyko pirmasis projekto „Konkurencingas jaunimas – Europos ateitis” finansuojamo Erasmus+ programos nacionalinės komandos susitikimas. Vilniaus Antano Vienuolio progimnazijoje susirinko šaunus moksleivių ir mokytojų būrys iš skirtingų Lietuvos kampelių.

Šiuolaikinių technologijų amžiuje laimi tas, kas moka jomis naudotis. Todėl projektą įgyvendinanti asociacija „Viešieji interneto prieigos taškai“ kartu su Lietuvos ir užsienio partneriais iš Ispanijos, Kipro bei Vengrijos projekto metu ieško būdų, kaip neformalų jaunimo ugdymo procesą informacinių technologijų srityje padaryti patrauklesnį ir įdomesnį. „Mūsų siekis – sukurti tokią programą, kuri padėtų jaunimui į technologijų taikymą žiūrėti kaip į kūrybinį procesą”, – sakė projekto vadovė Laura Grinevičiūtė. Pasak jos, programa suteiks ne tik teorinių žinių, bet ir taip šiandien reikalingų bendravimo bei komandinio darbo įgūdžių, o mokymasis bus paverstas įdomiu ir įtraukiančiu žaidimu.

Mokslai 2Šio projekto veiklose dalyvauja iniciatyvūs jaunuoliai ir jų informacinių technologijų mokytojai iš Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio, Kaišiadorių Algirdo Brazausko, Anykščių Jono Biliūno gimnazijų bei Vilniaus Antano Vienuolio progimnazijos.

Pirmojo nacionalinės komandos susitikimo metu buvo ne tik pristatytas projektas ir dalyviai supažindinti vieni su kitais, bet ir praktiškai išbandyti interaktyvūs komandos formavimo metodai, aptartos šiandienos jaunimui aktualios temos.

Štai kaip minėtąjį susitikimą vertina jame dalyvavusi Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos mokinė Diana Bezujevskytė: „Susitikimo metu mūsų komanda susidraugavo. Nors ir esame iš skirtingų miestų, bet labai greitai atradome bendrų pomėgių, vieningai atlikome mums pateiktas užduotis bei jautėmės išties puikiai.“

Šių metų spalio mėnesį tokie pat renginiai vyks ir projekto partnerių šalyse, kur tikimasi suburti tokią pat motyvuotą, veiklią ir smalsią komandą kaip ir Lietuvoje.

Mokslai 3

Apie gimnaziją
  • oficialusis pavadinimas – Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija;
  • teisinė forma – biudžetinė įstaiga;
  • duomenys kaupiami Juridinių asmenų registre, kodas 111961115.
Buveinės adresas:
    Šv. Jono Pauliaus II g. 3, 17126 Šalčininkai
Ssl seal 1
Kontaktinė informacija:
  • telefonas: +370(380)53912;
  • faksas: +370(380)53912;
  • el. paštas: rastine@sltg.lt