Apsilankymas Signatarų namuose
Paskelbta: -0001 lapkričio 30, Trečiadienis
Šių metų birželio 18 dieną Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos 5-8 klasių mokiniai dalyvavo Pilietiškumo savaitei skirtame renginyje, kuris vyko Signatarų namuose. Edukacinio užsiėmimo metu vyko diskusija apie pilietiškumą, kaip jis suprantamas dabar ir kaip tarpukario metu, kai tik buvo kuriama valstybė. Taip pat mokiniai apsilankė Vasario 16-osios Nepriklausomybės akto pasirašymo kabinete, atliko smagias kūrybines užduotis, susijusias ne tik su signatarų veikla, bet ir su pirmąja dailės paroda Lietuvoje. Ši išvyka visiems patiko, buvo įdomi ir prasminga.
8b klasės mokinys Adrian Skačkovskij




