!--- This file contains the functions of the template. DO NOT MODIFY IT, otherwise the template will break !--->

Draugiškas tinklinio turnyras „Auksinis ruduo 2020“

Paskelbta: -0001 lapkričio 30, Trečiadienis

auksinis ruduo 2020 1Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijoje rugsėjo 19–20 dienomis vyko tinklinio turnyras „Auksinis ruduo 2020“.

Šiais metais turnyre dalyvavo svečių iš Vilniaus miesto sporto mokyklos „Tauras“, Kauno sporto centro „Startas“ komanda, Vilniaus rajono sporto mokyklos komanda, Eišiškių A. Ratkevičiaus sporto mokyklos komanda (jai atstovavo mūsų gimnazijos mokiniai) ir Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos komanda.

auksinis ruduo 2020 2Jaunieji tinklininkai dvi dienas stengėsi iškovoti kuo aukštesnę vietą. Visos komandos žaidė rato sistema (kiekvienas su kiekvienu). Susumavus rezultatus, paaiškėjo, kad pirmą vietą iškovojo Vilniaus miesto sporto mokyklos „Tauras“ komanda, antrą vietą – Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos komanda, trečią vietą – Kauno sporto centro „Startas“ komanda. Visi sportininkai buvo apdovanoti dalyvio medaliais. Nugalėtojams įteiktos taurės ir medaliai.

Mūsų gimnazijos komandoms atstovavo J. Lebed, E. Aleksiukas, A. Eidukas, J. Kratkovskis, A. Kazlovskij, D. Podmaska, E. Staniulis, D. Parvickis, A. Gornostajus, D. Korzun, R. Sušinskis, D. Bernacki. Džiaugiamės jumis!