!--- This file contains the functions of the template. DO NOT MODIFY IT, otherwise the template will break !--->

Mokslo ir žinių dienos šventė

Paskelbta: -0001 lapkričio 30, Trečiadienis

Ruduo... Rugsėjo rytmečiai voratinkliuos rasos lašais suspindę...
Ruduo... Susimąstai, kuo vasara turtinga.
Ruduo... Alsuoja dienos pilnatve.
Sušildo ne geltonų lapų kibirkštys – gerumas, žinios,
Išmintis pro mokyklų atviras duris pasklidę.
Tegul jų kiekvienam užteks.

2020 2021 mm atidarymas 1Ir vėl ruduo. Ir vėl krenta lapai, išskrenda paukščiai. Tačiau Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos mokiniams tai – džiaugsmo metas – jie sugrįžta į gimnaziją! Šių mokslo metų pradžia kitokia. Šventės planus „pakoregavo“ COVID-19, bet mokiniai nenusiminė, į gimnaziją ėjo su šypsena.

2020 2021 mm atidarymas 2Šventė prasidėjo Šv. Mišiomis Šv. Apaštalo Petro bažnyčioje. Ten susirinko nemaža mūsų gimnazijos bendruomenės dalis. Kunigas pašventino mokymo priemones ir visus palaimino. Vėliau klasėse, susirinkę į pirmą pamoką, mokiniai nenustygo vietoje. Visi džiaugėsi matydami klasės vadovus ir vieni kitus. Juk labai pasiilgę. Direktorius V. Žilius ir IV gimnazijos klasės mokiniai pasveikino pirmokėlius ir įteikė Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos mokinio pažymėjimą. Naujieji gimnazijos mokinukai gavo ir dovanų: kuprines Lietuvių švietimo draugijos „Rytas“ rūpesčiu dovanojo Amerikos Tautos fondas, o Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija dovanojo sveiką gyvensenos sampratą ir ekologišką požiūrį formuojančią informacinę užduočių knygutę, kurios autorė – profesionali gamtininkė ir edukologė Ingrida Meškinytė. Visų veiduose spindėjo šypsenos.

2020 2021 mm atidarymas 3Pasibaigus pirmajai pamokai abiturientai ir mokytojai susirinko aktų salėje susitikti su pirmąja šalies ponia Diana Nausėdiene. Gimnazijos direktorius dar kartą visus pasveikino Mokslo ir žinių dienos proga, o svarbiausi viešnios žodžiai buvo skirti abiturientams. Jie kvietė skristi paskui savo svajonę, o visus mus ragino susitelkti ir taip įveikti net didžiausias negandas.

Gražių, sėkmingų mums visiems mokslo metų!

IIgb klasės mokinė Deimantė Koriznaitė